Visual Layout Suite (VLSuite) (1.0.0-alpha9) - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: More
et: Veel

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Icon
et: Ikoon

en: Section
et: Sektsioon

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Options
et: Valikud

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Success
et: Õnnestus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Medium
et: Keskmine

en: Desc
et: Kahanev

en: Border
et: Piirjoon

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Class
et: Klass

en: Button
et: Nupp

en: Position
et: Asukoht

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: White
et: Valge

en: New
et: Uus

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Webform
et: Veebivorm

en: Apply
et: Rakenda

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Values
et: Väärtused

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: Button size
et: Nupu suurus

en: Live preview
et: Kohene eelvaade

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Asc
et: Kasvav

en: Items per block
et: Elemente ploki kohta

en: Lists (Views)
et: Nimekirjad (Views)

en: Muted
et: Vaigistatud

en: Recent content.
et: Viimati lisatud sisu.
