Visual Layout Suite (VLSuite) (1.0.0-alpha9) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Image
ht: Imaj

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont

en: Lists (Views)
ht: Lis (Afichaj)
