Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.0-alpha2) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: String
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ
