Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.0-rc11) - en to el translation catalogue (64 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Item
el: Αντικείμενο

en: More
el: Περισσότερα

en: File
el: Αρχείο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Field
el: Πεδίο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Text
el: Κείμενο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Options
el: Επιλογές

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Block
el: Μπλοκ

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Success
el: Επιτυχία

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Medium
el: Μέσο

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Class
el: Κλάση

en: String
el: Φράση

en: Button
el: Κουμπί

en: Rows
el: Γραμμές

en: Position
el: Θέση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Info
el: Πληροφορίες

en: White
el: Λευκό

en: New
el: Δημιουργία

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Shadow
el: Σκιά

en: Identifier
el: Αναγνωριστικό

en: Layout settings
el: Ρυθμίσεις διάταξης

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Live preview
el: Ζωντανή προεπισκόπηση

en: - All -
el: - Όλα -

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Top center
el: Κορυφή κέντρο

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Asc
el: Αύξ

en: Lists (Views)
el: Λίστες (Views)

en: Recent content.
el: Πρόσφατο περιεχόμενο.
