Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.0-rc2) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: More
af: Meer

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Options
af: Opsies

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Navigation
af: Navigasie

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Apply
af: Pas toe

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: Translate
af: Vertaal

en: - All -
af: - Alle -
