Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (34 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Item
cy: Eitem

en: More
cy: Mwy

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Field
cy: Maes

en: Default
cy: Diofyn

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Text
cy: Testun

en: Options
cy: Dewisiadau

en: All
cy: I gyd

en: Active
cy: Gweithredol

en: Block
cy: Bloc

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Advanced
cy: Uwch

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Medium
cy: Canolig

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Start
cy: Dechrau

en: End
cy: Diwedd

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: String
cy: Llinyn

en: Position
cy: Lleoliad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Apply
cy: Ceisio

en: Translate
cy: Cyfieithu

en: Live preview
cy: Rhagolwg byw
