Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.0-rc2) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Item
si: අයිතමය

en: More
si: තව

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති

en: All
si: සියල්ල

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Appearance
si: පෙනුම
