Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.0-rc4) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Field
eo: Kampo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Text
eo: Teksto

en: Active
eo: Aktiva

en: Block
eo: Bloko

en: Inline
eo: en linio

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Medium
eo: Medio

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Navigation
eo: Navigado

en: Appearance
eo: Aspekto

en: String
eo: Signovico

en: Button
eo: Butono

en: Rows
eo: Vicoj

en: Position
eo: Loko

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn

en: Translate
eo: Traduku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
