Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.0-rc6) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Title
is: Titill

en: Item
is: Hlutur

en: Date
is: Dagsetning

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Field
is: Svæði

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Icon
is: Táknmynd

en: Text
is: Texti

en: Options
is: Möguleikar

en: Active
is: Virkt

en: Block
is: Blokk

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Medium
is: Miðlungs

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Appearance
is: Útlit

en: String
is: Strengur

en: Rows
is: Raðir

en: Attachments
is: Viðhengi

en: New
is: Nýtt

en: Identifier
is: Aðgreinir

en: - All -
is: - Allt -
