Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.0-rc8) - en to ne translation catalogue (38 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Item
ne: वस्तु

en: More
ne: थप

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Text
ne: अक्षर

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Medium
ne: माध्यम

en: Media
ne: मिडिया

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Appearance
ne: रूप

en: Button
ne: बटन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Info
ne: जानकारी

en: New
ne: नयाँ

en: 5
ne: ५

en: 3
ne: ३

en: 6
ne: ६

en: 4
ne: ४

en: 2
ne: २

en: Layout settings
ne: लेआउट सेटिङहरू

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
