Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.0-rc9) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Item
sr: Производ

en: More
sr: Више

en: Date
sr: Датум

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: Text
sr: Текст

en: Block
sr: Блок

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Text color
sr: Боја текста

en: String
sr: Стринг

en: Rows
sr: Редови

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Layout settings
sr: Подешавања плана

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Recent content.
sr: Скорашњи садржај
