Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.2) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Date
bn: তারিখ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Block
bn: ব্লক

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Appearance
bn: অবয়ব

en: Translate
bn: অনুবাদ
