Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.3) - en to my translation catalogue (31 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: First
my: ပထမ

en: Second
my: ဒုတိယ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Auto resize
my: အလိုအလျောက်အရွယ်အစားညှိရန်
