Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.4) - en to cs translation catalogue (59 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Item
cs: Položka

en: Remove
cs: Odstranit

en: Date
cs: Datum

en: - None -
cs: - Nic -

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Field
cs: Pole

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Icon
cs: Ikona

en: Options
cs: Možnosti

en: Active
cs: Aktivní

en: Block
cs: Blok

en: Bottom
cs: Dole

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Warning
cs: Varování

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Medium
cs: Střední

en: Media
cs: Média

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Navigation
cs: Navigace

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Class
cs: Třída

en: String
cs: Řetězec

en: Button
cs: Tlačítko

en: Rows
cs: Řádky

en: Position
cs: Pozice

en: Attachments
cs: Přílohy

en: First
cs: První

en: Second
cs: Sekunda

en: White
cs: Bílá

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: New
cs: Nové

en: Top left
cs: Horní levý

en: Transparent
cs: Průhledná

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Values
cs: Hodnoty

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: Layout settings
cs: Nastavení rozvržení

en: Translate
cs: Přeložit

en: Button size
cs: Velikost tlačítka

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: - All -
cs: - Vše -

en: Top center
cs: Nahoře uprostřed

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Auto resize
cs: Automaticky změnit velikost

en: Items per block
cs: Položek v bloku
