Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.4) - en to fi translation catalogue (71 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Item
fi: Nimike

en: Remove
fi: Poista

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Field
fi: Kenttä

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Icon
fi: Ikoni

en: Section
fi: Osio

en: Text
fi: Teksti

en: Options
fi: Valinnat

en: Active
fi: Voimassa

en: Block
fi: Lohko

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Inline
fi: Avoin

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Success
fi: Onnistui

en: Warning
fi: Varoitus

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Border
fi: Raja

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Class
fi: Luokka

en: String
fi: Merkkijono

en: Button
fi: Nappi

en: Rows
fi: Rivejä

en: Position
fi: Sijoitus

en: Attachments
fi: Liitteet

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Second
fi: Sekunti

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Info
fi: Tieto

en: Duplicate
fi: Monista

en: New
fi: Uusi

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Transparent
fi: Läpinäkyvä

en: Values
fi: Arvot

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: Layout settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: Translate
fi: Käännä

en: Infinite
fi: Rajoittamaton

en: Light
fi: Vaalea

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Live preview
fi: Reaaliaikainen esikatselu

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Top center
fi: Ylhäällä keskellä

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Dark
fi: Tumma

en: Auto resize
fi: Automaattinen koonmuutos

en: Swing
fi: Keinu

en: Items per block
fi: Elementtiä per lohko

en: View block
fi: Näytä lohko
