Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.4) - en to lv translation catalogue (59 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Item
lv: Ieraksts

en: Remove
lv: Izņemt

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Field
lv: Lauks

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Icon
lv: Ikona

en: Text
lv: Teksts

en: Options
lv: Iespējas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Bottom
lv: Apakša

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Medium
lv: Vidējs

en: Media
lv: Multivide

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Appearance
lv: Izskats

en: String
lv: Virkne

en: Button
lv: Poga

en: Rows
lv: Rindas

en: Position
lv: Pozīcija

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: First
lv: Pirmā

en: Second
lv: Sekunde

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: White
lv: Balts

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: New
lv: Jauns

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Webform
lv: Webforma

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Values
lv: Vērtības

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: Translate
lv: Tulkot

en: Live preview
lv: Tiešais priekšskatījums

en: - All -
lv: - Visi -

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Auto resize
lv: Automātiska izmēra mainīšana
