Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.4) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Remove
mk: Одстрани

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Active
mk: Активно

en: Navigation
mk: Навигација

en: - All -
mk: - Сите -
