Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.4) - en to ro translation catalogue (58 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Item
ro: Produs

en: Remove
ro: Elimină

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Center
ro: Centru

en: Field
ro: Câmp

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Options
ro: Opțiuni

en: Active
ro: Activ

en: Block
ro: Bloc

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Success
ro: Succes

en: Warning
ro: Avertizare

en: Advanced
ro: Avansat

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Medium
ro: Mediu

en: End
ro: Sfârşit

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Text color
ro: Culoare text

en: Navigation
ro: Navigator

en: Appearance
ro: Aspect

en: Class
ro: Clasă

en: String
ro: Șir text

en: Button
ro: Buton

en: Rows
ro: Rânduri

en: Position
ro: Poziție

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: First
ro: Primul

en: Second
ro: Secundă

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Info
ro: Informație

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: New
ro: Nou

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Values
ro: Valori

en: Shadow
ro: Umbră

en: Identifier
ro: Identificator

en: Layout settings
ro: Setările de aspect

en: Translate
ro: Traducere

en: Infinite
ro: Infinit

en: - All -
ro: - Toate -

en: Pagination
ro: Paginație

en: Top center
ro: Sus centru

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Items per block
ro: Numărul de elemente per bloc

en: View block
ro: Bloc de vizualizare
