Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.4) - en to sk translation catalogue (56 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Item
sk: Položka

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Date
sk: Dátum

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Field
sk: Pole

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Icon
sk: Ikona

en: Options
sk: Nastavenia

en: Active
sk: Aktívny

en: Block
sk: Blok

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Inline
sk: V riadku

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Success
sk: Úspech

en: Warning
sk: Varovanie

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Medium
sk: Stredná

en: Media
sk: Médiá

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Class
sk: Trieda

en: String
sk: Reťazec

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Rows
sk: Riadky

en: Position
sk: Pozícia

en: Attachments
sk: Prílohy

en: First
sk: Prvý

en: Second
sk: Sekunda

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: White
sk: Biela

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Webform
sk: Webformulár

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Translate
sk: Preložiť

en: Primary
sk: Primárny

en: Live preview
sk: Aktuálny náhľad

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
