Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.6) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Remove
am: አስወግድ

en: Date
am: ቀን

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Active
am: ገባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: String
am: ሕብረቁምፊ

en: Rows
am: ረድፎች

en: Position
am: ቦታ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Layout settings
am: የአቀማመጥ ቅንብሮች

en: Translate
am: ተርጉም

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
