Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.6) - en to hu translation catalogue (101 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Item
hu: Tétel

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: More
hu: Több

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Field
hu: Mező

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Icon
hu: Ikon

en: Section
hu: Szakasz

en: Text
hu: Szöveg

en: Options
hu: Lehetőségek

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Block
hu: Blokk

en: Bottom
hu: Alja

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Success
hu: Sikeres

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Advanced
hu: Haladó

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Medium
hu: Közepes

en: Media
hu: Média

en: Desc
hu: Csökk

en: Border
hu: Keret

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Class
hu: Osztály

en: String
hu: Karaktersorozat

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Rows
hu: Sorok

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: First
hu: Első

en: Second
hu: Második

en: Basics
hu: Alapok

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Info
hu: Infó

en: White
hu: Fehér

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Slider
hu: Csúszka

en: New
hu: Új

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Webform
hu: Űrlap

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Values
hu: Értékek

en: Shadow
hu: Árnyék

en: Identifier
hu: Azonosító

en: Layout settings
hu: Elrendezés beállításai

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Translate
hu: Fordítás

en: Button size
hu: Gomb mérete

en: Infinite
hu: Végtelen

en: Light
hu: Világos

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Live preview
hu: Élő előnézet

en: - All -
hu: – Mind –

en: Circle
hu: Kör

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Top center
hu: Felső közép

en: Badge
hu: Kitűző

en: Block field
hu: Blokkmező

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Dark
hu: Sötét

en: Auto resize
hu: Automatikus átméretezés

en: Asc
hu: Növ

en: Pulse
hu: Pulzálás

en: Rounded
hu: Lekerekített

en: Modal width
hu: Felugró ablak szélessége

en: Modal height
hu: Felugró ablak magassága

en: Items per block
hu: Elemek száma blokkonként

en: Lists (Views)
hu: Listák (Nézetek)

en: Muted
hu: Némított

en: View block
hu: Nézet blokk

en: Recent content.
hu: Friss tartalom.

en: Danger
hu: Veszély

en: Remote video
hu: Távoli videó

en: Inline block
hu: Soron belüli blokk

en: Block revision ID
hu: Blokk változatazonosító

en: Serialized block
hu: Szerializált blokk

en: Column widths
hu: Oszlop szélességek

en: Layout builder
hu: Elrendezésépítő (angolul <em>„layout builder”</em>)
