Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.6) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Remove
sq: Hiq

en: More
sq: Akoma

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Medium
sq: Mesatar

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: String
sq: Vargu

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Translate
sq: Përkthe
