Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.7) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Remove
os: Схаф

en: More
os: Ноджы

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Field
os: Быдыр

en: Default
os: Æнæивд
