Visual Layout Suite (VLSuite) (1.1.8) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Remove
kk: Өшіру

en: More
kk: Толығырақ...

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Field
kk: Өріс

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Text
kk: Текст

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Block
kk: Блок

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Medium
kk: Орташа

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Navigation
kk: Навигация

en: String
kk: Жазба жолы

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Translate
kk: Аудару
