Visual Layout Suite (VLSuite) (2.0.0) - en to oc translation catalogue (60 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Item
oc: Element

en: Remove
oc: Levar

en: More
oc: Mai

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Center
oc: Centre

en: Field
oc: Camp

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Section
oc: Seccion

en: Text
oc: Tèxte

en: Layout
oc: Afichatge

en: Options
oc: Opcions

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Block
oc: Blòt

en: Bottom
oc: Bas

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Warning
oc: Avertiment

en: Advanced
oc: Avançat

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Medium
oc: Mejan

en: Media
oc: Mèdia

en: Border
oc: Bordadura

en: End
oc: Fin

en: Loop
oc: Bocla

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: String
oc: Cadena de caractèrs

en: Rows
oc: Rengadas

en: Position
oc: Posicion

en: Sort by
oc: Triar per

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: First
oc: Primièr

en: Second
oc: Segonda

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: White
oc: Blanc

en: New
oc: Novèl

en: Apply
oc: Aplicar

en: Values
oc: Valors

en: Identifier
oc: Identificant

en: Translate
oc: Traduire

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Live preview
oc: Previsualizacion en dirècte

en: - All -
oc: - Tot -

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
