Visual Layout Suite (VLSuite) (2.0.0) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
