Visual Layout Suite (VLSuite) (2.0.1) - en to bg translation catalogue (35 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Remove
bg: Премахни

en: More
bg: още...

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Field
bg: Поле

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Text
bg: Текст

en: Options
bg: Параметри

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Block
bg: Блокирай

en: Bottom
bg: Дъно

en: Inline
bg: В една линия

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Medium
bg: Среда

en: Media
bg: Медия

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Navigation
bg: Навигация

en: Appearance
bg: Теми

en: String
bg: Стринг

en: Button
bg: Бутон

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Right
bg: Дясно

en: Apply
bg: Търси

en: Translate
bg: Преведи
