Visual Layout Suite (VLSuite) (2.0.1) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Remove
bs: Ukloni

en: Date
bs: Datum

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Field
bs: Polje

en: Text
bs: Tekst

en: Options
bs: Opcije

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Block
bs: Blok

en: Inline
bs: U liniji

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Medium
bs: Srednje

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Rows
bs: Redova

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Second
bs: Sekunda

en: Apply
bs: Primjeni

en: Translate
bs: Prevedi

en: Live preview
bs: Stvarni prikaz
