Visual Layout Suite (VLSuite) (2.0.1) - en to ps translation catalogue (37 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Remove
ps: لركول

en: More
ps: نور

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Default
ps: تلواله

en: Text
ps: متن

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: Inline
ps: ننليكى

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Medium
ps: منځنى

en: Media
ps: رسنۍ

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Button
ps: تڼۍ

en: Rows
ps: کتارونه

en: Position
ps: ځاى

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Second
ps: دوهم

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Info
ps: مالومات

en: New
ps: نوی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
