Visual Layout Suite (VLSuite) (2.1.1) - en to ku translation catalogue (39 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Item
ku: دانە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: More
ku: زیاتر

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Field
ku: خانە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Text
ku: دەق

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Block
ku: بلۆک

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Info
ku: زانیاری

en: Translate
ku: وەرگێڕان
