Visual Layout Suite (VLSuite) (2.1.1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Appearance
lo: ຮູບລັກສະນະ
