Visual Layout Suite (VLSuite) (2.1.1) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Center
rw: Hagati

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi

en: White
rw: Umweru
