Visual Layout Suite (VLSuite) (2.2.1) - en to ast translation catalogue (32 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Field
ast: Campu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Text
ast: Testu

en: Options
ast: Opciones

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Medium
ast: Mediu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: String
ast: Cadena

en: Rows
ast: Fileres

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
