Visual Layout Suite (VLSuite) (2.2.1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Remove
mg: Esory

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Medium
mg: Antonony

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Appearance
mg: Endrika
