Visual Layout Suite (VLSuite) (2.2.3) - en to ml translation catalogue (20 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Item
ml: ഇനം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: More
ml: കൂടുതല്‍

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: String
ml: സ്ട്രിങ്ങ്

en: Second
ml: സെക്കൻഡ്

en: Info
ml: വിവരം
