Visual Layout Suite (VLSuite) (2.2.3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Ат

en: File
ru: Файл

en: Date
ru: Ай, хүн

en: Link
ru: Шөлүлге

en: Image
ru: Чурук

en: Default
ru: Ниити

en: Options
ru: Эдиглер

en: All
ru: Шупту

en: Block
ru: Аптара

en: Medium
ru: Ортумак

en: Media
ru: Медиа

en: Navigation
ru: Навигация

en: Appearance
ru: Дашты

en: Translate
ru: Очулдурары
