Visual Layout Suite (VLSuite) (2.3.0) - en to ka translation catalogue (42 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: More
ka: მეტი

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Field
ka: ველი

en: Top
ka: ზედა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Utilities
ka: უტილიტები

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Medium
ka: საშუალო

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Button
ka: ღილაკი

en: Position
ka: პოციზია

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Second
ka: წამი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Info
ka: ინფო

en: New
ka: ახალი

en: Translate
ka: თარგმნა

en: - All -
ka: - ყველა -
