Visual Layout Suite (VLSuite) (2.3.1) - en to he translation catalogue (71 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Item
he: פריט

en: Remove
he: הסרה

en: More
he: עוד

en: File
he: קובץ

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Field
he: שדה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Icon
he: סמל

en: Text
he: טקסט

en: Layout
he: פריסה

en: Options
he: אפשרויות

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Block
he: בלוק

en: Bottom
he: למטה

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Success
he: הצלחה

en: Warning
he: אזהרה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Medium
he: בינוני

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Loop
he: בלופ

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Navigation
he: ניווט

en: Appearance
he: מראה

en: String
he: מחרוזת

en: Button
he: כפתור

en: Rows
he: שורות

en: Position
he: מיקום

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: First
he: ראשון

en: Second
he: שניה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Info
he: מידע

en: White
he: לבן

en: Duplicate
he: שכפול

en: New
he: חדש

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Apply
he: החל

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Values
he: ערכים

en: Identifier
he: מזהה

en: Layout settings
he: הגדרות מערך

en: Translate
he: תרגום

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Live preview
he: תצוגה מקדימה חיה

en: - All -
he: - הכל -

en: Pagination
he: דפדוף

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Asc
he: סדר עולה
