Visual Layout Suite (VLSuite) (2.3.1) - en to hy translation catalogue (37 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: More
hy: Ավելին

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: String
hy: Տող

en: Rows
hy: Տողեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Second
hy: Վարկյան

en: Left
hy: Ձախ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Layout settings
hy: Դասավորության կարգավորումներ

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
