Voice Recorder (1.0.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Show
de: Anzeigen

en: @count seconds
de: @count Sekunden

en: About
de: Über

en: @count hour | @count hours
de[0]: @count Stunde
de[1]: @count Stunden

en: @count minute | @count minutes
de[0]: @count Minute
de[1]: @count Minuten

en: @count second | @count seconds
de[0]: @count Sekunde
de[1]: @count Sekunden
