Voice Recorder (1.0.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Show
es: Mostrar

en: @count seconds
es: @count segundos

en: About
es: Acerca de

en: @count hour | @count hours
es[0]: @count hora
es[1]: @count horas

en: @count minute | @count minutes
es[0]: @count minuto
es[1]: @count minutos

en: @count second | @count seconds
es[0]: @count segundo
es[1]: @count segundos
