Voice Recorder (1.0.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Show
hu: Megjelenítés

en: @count seconds
hu: @count másodperc

en: About
hu: Leírás

en: @count hour | @count hours
hu[0]: @count óra
hu[1]: @count óra

en: @count minute | @count minutes
hu[0]: @count perc
hu[1]: @count perc

en: @count second | @count seconds
hu[0]: @count másodperc
hu[1]: @count másodperc
