Voice Recorder (1.0.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Show
nl: Weergeven

en: @count seconds
nl: @count seconden

en: About
nl: Over

en: @count hour | @count hours
nl[0]: @count uur
nl[1]: @count uur

en: @count minute | @count minutes
nl[0]: @count minuut
nl[1]: @count minuten

en: @count second | @count seconds
nl[0]: @count seconde
nl[1]: @count secondes
