Voice Recorder (1.0.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Audio
uk: Звук

en: Show
uk: Показати

en: @count seconds
uk: @count сек.

en: About
uk: Про модуль

en: @count hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: @count minute | @count minutes
uk[0]: @count хвилина
uk[1]: @count хвилини
uk[2]: @count хвилин

en: @count second | @count seconds
uk[0]: @count секунда
uk[1]: @count секунди
uk[2]: @count секунд
