Vote Anonymous (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Vote
id: Pilih

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
