Vote Up/Down (8.x-1.0-alpha4) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Points
de: Punkte

en: Voting
de: Bewertung

en: Plain
de: Einfach

en: Alternate
de: Alternativ

en: %name: may not be longer than @max characters.
de: %name: darf nicht länger sein als @max Zeichen.

en: Your vote was added.
de: Die Bewertung wurde hinzugefügt.
