Vote Up/Down (8.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Points
cs: Body

en: Voting
cs: Hlasování

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Yes/No
cs: Ano/Ne

en: %name: may not be longer than @max characters.
cs: %name: nesmí být delší než @max znaků.
