Vote Up/Down (8.x-1.0-alpha5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Voting
el: Ψήφιση

en: Plain
el: Απλό

en: Yes/No
el: Ναι/Όχι

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.
