Vote Up/Down (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Points
sv: Poäng

en: Voting
sv: Röstning

en: Plain
sv: Enkel

en: Yes/No
sv: Ja/Nej

en: %name: may not be longer than @max characters.
sv: %name: får inte vara längre än @max tecken.
