Vote Up/Down (8.x-1.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Points
uk: Пунктів

en: Voting
uk: Голосування

en: Plain
uk: Простий

en: Yes/No
uk: Так/Ні

en: %name: may not be longer than @max characters.
uk: %name: має перевищувати @max символів.
